فروشگاه اینترنتی ماکرکیز

فروشگاه اینترنتی مارکیز
تولیدی لباس کودک

گروه تولیدی پوشاک مارکیز در سال 1390 با هدف تولید انواع پوشاک کودک ونوجوان، فعالیت و کسب و کار خود را در ایران آغاز نمود و همواره با اهداف بلند مدت سعی در ارتقاء کیفی و کمی محصولات خود مطابق با استانداردهای روز دنیا داشته است.
مارکیز با اندیشه ای بلند و با استفاده از علوم روز همواره در تلاش است با بهترین محصولات و بالاترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه نماید.
تولیدات این کارخانه بر اساس نیاز روز بازار مد ایران طراحی می شود و در غالب یک شرکت منطبق بر معیارهای ایرانی در جامعه تولیدی پوشاک ایران حضور دارد.

مارکیز خلق ارزش و تامین رضایت مشتریان را از طریق ارائه محصولاتی با کیفیت برتر، متنوع در طرح و الگو، هماهنگ با نیاز روز و با قیمت مناسب را جستجو می کند و برای دستیابی به آن از یک سو با ایجاد شرایط مطلوب کاری، فرصت لازم برای کسب مهارتها و ارتقاء زندگی کارکنانش از طریق تامین حقوق مادی و معنوی را به وجود می آورد و از سوی دیگر روابطی پایدار با مشتریان و تامین کنندگان را برقرار و حفظ می نماید. در خرید لباس اولین نکته طرح و کیفیت آن است.

بدون شک در تولیدی پوشاک مارکیز نکته مهم تولید با کیفیت است.
به همین جهت گروه تولیدی مارکیز تلاش میکند همواره مواد اولیه مناسب و با کیفیتی را برای تولید انواع پوشاک انتخاب کند.

چرا مارکیز ؟
طراحی فروشگاه اینترنتی مارکیز با هدف ایجاد یک فروشگاه در فضای اینترنت و فروش پوشاک خانواده به صورت انلاین صورت می گیرد.این فروشگاه تقریبا تمام نیازهای پوشاک یک مشتری را در کوتاهترین زمان ممکن تامین می کند و شخص می تواند تنها با چند کلیک هر آنچه را که می خواهد خریداری نماید و از آنجا که فروشگاه اینترنتی بادیس دارای نماد اعتماد الکترونیک است افراد با خیال آسوده و اطمینان کامل از این فروشگاه اینترنتی اقدام به خرید می کنند.